كدخبر: ۱۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۸۵ - ۲۱:۵۸
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
سایت حراج نوروزی دختران ایرانی در دوبی
در این سایت برای اطمینان بخشی به مشتریان فاسد، در کنار مشخصات هر دختر، تاکید شده است که در صورت بیمار بودنش امکان استرداد وجود دارد.

عصرایران - همزمان با تکرار ادعاهای امارات مبنی بر مالکیت بر جزایر سه گانه ایرانی،اطلاعات مندرج در یك سایت حاکی است که برخی شیوخ امارات با همراهی تعدادی از عناصر ایرانی، در صدد برگزاری حراج سالانه دختران ایرانی در دوبی هستند!

به گزارش خبرنگار عصرایران (
asriran.com)، مافیای فساد امارات، با راه اندازی سایتی اقدام به تبلیغ برای دختران ایرانی کرده است که سن اکثر آنها بین 15 تا 18 سال است.

در این سایت، علاوه بر نام و  سن این دختران، عکس رنگی نیز از هر کدام از آنها گنجانده شده است تا مشتریان عرب آنها، با دید بهتری به انتخاب بپردازند. قیمت های اعلام شده برای تصاحب هر کدام از این دختران نیز بنا به سن و زیبایی آنها بر مبنای درهم در این سایت اعلام شده است.

در این سایت برای اطمینان بخشی به مشتریان فاسد، در کنار مشخصات هر دختر، تاکید شده است که در صورت بیمار بودنش امکان استرداد وجود دارد.

در سایت (...) ادعا شده است  که 8 گروه در ایران با شبکه فروش دختران ایرانی در امارت همکاری دارند و از بقیه "گروه های مافیایی" که می توانند در این امر فعالیت داشته باشند، دعوت به همکاری شده است.

 به ادعای سایت مذکور، اسپانسر این جریان غیراخلاقی، یکی از شیوخ فجیره به نام "ع" می باشد.

همچنین از مشتریانی که در صدد تصاحب این دختران هستند دعوت شده است همزمان با سال نوی ایرانی، در هتل (...) حاضر شوند.
در این سایت ، به جزئیات ارتباط حضوری مشتریان اشاره نشده و فقط از آنها خواسته شده است با آدرس ایمیلی كه به این منظور معرفی شده است ، تماس بگیرند . 

البته در صحت ادعاهای مطروحه در این سایت تردید جدی وجود دارد ولی هر چه باشد وجود چنین سایت هایی حتی اگر به شکل ذکر شده، نمود بیرونی هم نداشته باشند، ضربه ای به حیثیت ایرانی است به ویژه آنکه در سال های اخیر، اخبار زیادی درباره قاچاق یا فرار زنان و دختران ایرانی به امارات - به ویژه دوبی- و تصاحب آنها توسط ثروتمندان عرب منتشر شده است.

امارات که علیه ایران ادعای ارضی دارد و تعداد زیادی از  ثروتمندان آن، با بی اخلاقی تمام در صدد تصاحب زنان و دختران ایرانی هستند، بیشترین سود را از تجارت با ایران می برد و یک چهارم از توریست های این کشور به وی‍ژه در ایام نوروز را ایرانیان تشکیل می دهند!

 

قتل از روی ترحم
در حالی که خانواده این زن پس از تلاش قضایی بسیار توانستند مجوز مرگ او را بدست اورند ، جیورجیو ناپولیتانو رئیس جمهور ایتالیا اعلام داشت این اقدام مغایر با قانون اساسی است.


رهبران سیاسی ایتالیا بر سر یک مورد قتل ترحمی (اوتانازی) دچار اختلاف نظر شده اند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، به نوشته شماره امروز روزنامه لوموند در اینترنت ، قطع تدریجی غذا و اب برای زنی جوان که از هفده سال پیش در کما بسر می برد موجب اختلاف نظر در میان سیاستمداران ایتالیایی شده است.دولت سیلویو برلوسکنی با رئیس جمهور بر سر ممانعت از اجرای قتل ترحمی برای زنی که از سن بیست سالگی در وضع نباتی بسر می برد اختلاف پیدا کرده اند.

در حالی که خانواده این زن پس از تلاش قضایی بسیار توانستند مجوز مرگ او را بدست اورند ، جیورجیو ناپولیتانو رئیس جمهور ایتالیا اعلام داشت این اقدام مغایر با قانون اساسی است.

سیلویو برلوسکنی در واکنش به این مسئله اعلام داشت اگر رئیس جمهور تصمیم بگیرد حکم مربوط به مرگ این زن را امضا نکند می توانیم این موضوع را به پارلمان ببریم و در طی دو یا سه روز ان را تصویب کنیم.

برلوسکنی معتقد است قطع تدریجی تغذیه این زن جوان که از دیروز شروع شده توجیه کننده این تصمیم فوری است.حکمی که قرار است در دستور کار نمایندگان مجلس سنا قرار گیرد تاکید می کند که هر گونه تدابیری برای انجام قتل ترحمی باید تا زمان تصویب قانونی کامل ان متوقف شود.

كدخبر: ۶۴۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۳:۲۱
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
تصاویری از سه پدیده زیبای کیهانی
ستاره دنباله دار زیبا و نادر لولین موضوع تصویر روز نجوم در 7 فوریه است. این ستاره را می توان با دقت و بررسی فراوان در میان منظومه خورشیدی و در نیم کره های شمالی و جنوبی یافت.

تصاویر روزهای 5، 6 و 7 از دومین ماه سال نجوم به ترتیب به دومین ابر گاز مولکولی عظیم، ایستگاه فضایی بین المللی و ستاره دنباله دار لولین تعلق دارد.

در فاصله ای در حدود 3 میلیون سال نوری در نزدیکی کهکشان مارپیچی M33، ابر مولکولی NGC 604 is با وسعتی بیش از هزار و 300 سال نوری و یا وسعتی 100 برابر سحاب اوریون در تصویر روز نجوم 5 فوریه 2009 قابل مشاهده است.

در میان مناطق شکل گیری ستارگان که از کهکشانهای مرکزی و محلی برخوردارند این ابر مولکولی از نظر ابعاد در مقام دوم قرار دارد. تصویر این ساختار کیهانی و رنگارنگ از اشعه ایکس توسط رصد خانه چاندرا به ثبت رسیده است. همچنین اطلاعات نوری تلسکوپ هابل نیز جزئیاتی را از حفره های موجود بر روی این ابر عظیم که از گازهای داغ و مملو از اشعه ایکس پر شده است به ثبت رسانده است.

 

ابر مولکولی NGC 604 is

این ابر عظیم توسط دیواره ای از گازهای سرد به دو قسمت تقسیم شده که قسمت غربی آن توسط خوشه ستاره ای جوانی تا حرارت اشعه ایکس داغ شده است. همچنین در قسمت شرقی این ابر اشعه ایکس که حفره های موجود را پر کرده است از قدمت بیشتری برخوردار بوده و نشان دهنده انفجار کیهانی است که در دوره تکامل ستاره ای در شکل گیری این اشعه دخیل بوده است.

تصویر روز نجوم 6 فوریه به نمایی زیبا از ایستگاه فضایی بین المللی تعلق دارد که در روز 2 فوریه به ثبت رسیده است. این ایستگاه در تاریخ ذکر شده از مقابل سطح ماه که توسط نور خورشید روشن شده است عبور کرده است.

با اینکه حرکت ایستگاه فضایی از برابر ماه تنها 0.49 ثانیه به طول انجامیده است، اما این تصویر تلسکوپی با نوردهی مناسب موفق شده است ایستگاه را طی همین زمان کوتاه در برابر سطح ماه به ثبت برساند.

 

ایستگاه فضایی بین المللی در برابر سیاره ماه

این پایگاه مدارگرد در ارتفاع 389 کیلومتری در حال سفر از شمال غرب به جنوب شرق بوده و سیاره ماه در این تصویر هزار برابر دورتر از آنچه به نظر می آید قرار دارد. نکته قابل توجه دیگر در این تصویر انعکاس آبی رنگ سیاره زیبای زمین بر روی بدنه صیقلی ایستگاه فضایی بین المللی است.

ستاره دنباله دار زیبا و نادر لولین موضوع تصویر روز نجوم در 7 فوریه است. این ستاره را می توان با دقت و بررسی فراوان در میان منظومه خورشیدی و در نیم کره های شمالی و جنوبی یافت.

تغییرات اخیر در دنباله ستاره سبز فام و دوست داشتنی لولین را می توان به راحتی در این دو تصویر که در 31 ژانویه و 4 فوریه به ثبت رسیده است مشاهده کرد.

 

ستاره دنباله دار لولین

به گزارش مهر، این تصاویر در آسمانهای تاریک مکزیک ثبت شده است. در تصویر دوم می توان به وضوح جدا شدن دنباله ستاره را از بدنه اصلی مشاهده کرد که دلیل این پدیده ایجاد میدان مغناطیسی ناشی از بادهای خورشیدی عنوان شده است. چنین پدیده ای توسط ناسا و در سال 2007 در ستاره دنباله دار "انک" نیز مشاهده

 

كدخبر: ۶۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۱
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
ازدواج اجباری دختر 15ساله با پیرمرد 87 ساله
هرچند من از زندگی با مردی که 72 سال از من بزرگ تر بود عذاب می کشیدم ولی به اینکه دو خواهرم راحت زندگی می کردند دل خوش بودم اما بعد از مدتی وضعیت تغییر کرد.

اعتماد: دختر 15ساله یی که پدرش او را در ازای 50 هزار تومان و با وعده دریافت دو دانگ از یک خانه به عقد مردی 87 ساله درآورده بود، پس از چند ماه زندگی به خاطر بدرفتاری های شوهرش از او شکایت کرد.

این دختر نوجوان که مریلا نام دارد در حالی که برای شکایت از شوهرش نزد ماموران انتظامی مشهد مراجعه کرده بود به افسر نگهبان کلانتری گفت؛ من به خاطر پر کردن شکم دو خواهر کوچکم با علی اکبر که 72 سال از من بزرگ تر است، ازدواج کردم. اما او مرا کتک می زند و به من خرجی نمی دهد.

این زن نوجوان ادامه داد؛ من فرزند دوم خانواده هستم و وقتی دو ساله بودم مادرم به خاطر اینکه پدرم به مواد مخدر اعتیاد داشت از او جدا شد. پدرم که درآمدی نداشت و همه فکرش مواد بود سرپرستی مرا به خانواده دیگری واگذار کرد. من هشت سال نزد زن و شوهری جوان زندگی می کردم اما چون دلم برای دو خواهرم تنگ شده بود دوباره به خانه پدرم برگشتم. من هر بار که دخترهای هم سن و سالم را با خودم مقایسه می کردم عذاب می کشیدم.

مریلا ادامه داد؛ وقتی 13 ساله بودم در شرایطی که فکر می کردم دیگر بزرگ شده ام با پسری که در همسایگی مان بود، آشنا شدم. او با وعده و وعید مرا فریب داد. فکر می کردم وجود علی باعث می شود دوران سختی ام به پایان برسد ولی او از من سوءاستفاده کرد و گفت حاضر نیست مرا عقد کند. پدرم که از رابطه ام با علی مطلع شده بود قصد داشت از دست او شکایت کند تا اینکه عاقبت علی راضی شد با من ازدواج کند. زندگی با علی فرق چندانی با زندگی در کنار پدرم نداشت. او هم مثل پدرم معتاد بود و دائم مرا کتک می زد. یک سال این وضعیت را تحمل کردم اما سرانجام کاسه صبرم لبریز شد و به ناچار از او جدا شدم.

مریلا ادامه داد؛ وضعیت زندگی ما روز به روز بدتر می شد و پدرم دار و ندارش را فروخت تا هزینه تامین مواد مصرفی اش کند. از طرفی چون چند ماه کرایه خانه نداده بودیم صاحب خانه مان گفت باید خانه اش را خالی کنیم. او یک هفته مهلت داد آنجا را ترک کنیم. در حالی که مهلت مان رو به اتمام بود علی اکبر پیرمرد 87 ساله یی که همسایه مان بود و از وضعیت زندگی مان خبر داشت با پدرم صحبت کرد و گفت به ما کمک می کند. آن روز نمی دانستم چه بلایی قرار است به سرم بیاید اما چند روز بعد فهمیدم علی اکبر به پدرم 50 هزار تومان پول داده و با وعده اینکه دو دانگ از خانه اش را به نام من می کند، از من خواستگاری کرده است. درحالی که پدرم هیچ صحبتی با من نکرده و حتی نظرم را هم نپرسیده بود یک روز به زور مرا به یک دفترخانه برد و به عقد علی اکبر 87 ساله درآورد. شوهر پیرم یک اتاق در گوشه خانه اش به پدر و دو خواهرم داد.

ابتدا زندگی مان به خوبی می گذشت هرچند من از زندگی با مردی که 72 سال از من بزرگ تر بود عذاب می کشیدم ولی به اینکه دو خواهرم راحت زندگی می کردند دل خوش بودم اما بعد از مدتی وضعیت تغییر کرد. علی اکبر نه تنها دو دانگ از خانه اش را که قول داده بود به نام من نکرد بلکه به زور مرا به سر کار فرستاد. او ماهانه 35 هزار تومان از حقوقم را به خاطر اینکه به خانواده ام یک اتاق داده به عنوان کرایه خانه از من می گرفت و خرجی هم به من نمی داد. چند بار با پدرم صحبت کردم اما او بی تفاوت بود. تا اینکه شوهرم گفت باید پدرم و دو خواهرم خانه اش را ترک کنند.

پدرم که از شنیدن این حرف ها عصبانی شده بود مرا مجبور کرد به کلانتری بیایم و از علی اکبر شکایت کنم. او من و پدرم را فریب داده و به من نفقه نمی دهد و مرتب کتکم می زند. در پی اظهارات مریلا پرونده یی در این باره تشکیل شد تا درباره گفته های او تحقیق شود.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic